Planujesz przeprowadzkę poza granice Warszawy? Jeżeli jeszcze nie znalazłeś wymarzonego domu, to może zainteresuje Cię oferta Forma Deweloper. Firma właśnie buduje domy w miejscowości Zielonki Wieś koło Warszawy. Przeprowadzka do jednego z nowych lokali byłaby możliwa już wiosną przyszłego roku.

Osoby, które planują kupić dom w miejscowości Zielonki Wieś, już pewnie nie mogą doczekać się przeprowadzki. Przy ulicy Białej Góry powstają cztery nowe domy w zabudowie bliźniaczej. Inwestycję Białej Góry realizuje firm Forma Deweloper.

Obecnie trzy domy są już zarezerwowane. Pozostał jeden wolny dom, a i on pewnie wkrótce znajdzie swojego właściciela. Wszystkie domy mają prawie 150 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej. Znajdują się na działce o powierzchni od blisko 200 do ponad 300 metrów kwadratowych.

W budynkach jest garaż i sześć pokoi, w których można urządzić salon, sypialnię dla rodziców, pokój dla każdego dziecka, a nawet salę muzyczną lub pokój gościnny. Obok każdego domu jest ogródek, w którym nie zabraknie miejsca na grilla.

Nowe domy w Zielonkach Wieś mają być gotowe w I kwartale 2020 roku. To znaczy, że przyszli właściciele lokali już mogą planować przeprowadzkę.

Przeprowadzki – Warszawa

Miejscowość Zielonki Wieś znajduje się zaledwie 6 km od granic Warszawy. Jest świetnie skomunikowane ze stolicą. Do Warszawy można dojechać własnym samochodem lub korzystając z publicznej komunikacji. Od domów przy ulicy Białej Góry do przystanku autobusowego jest prosta droga. Wystarczy tylko krótki spacer.

Przeprowadzka z Warszawy za miasto, czyli do Zielonki Wieś też nie stanowi żadnej trudności. Problemów z przeprowadzką nie powinny mieć też osoby, które teraz mieszkają nie w  Warszawie, ale w bardziej oddalonej miejscowości – na przykład w Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie lub Gdańsku. Wystarczy dobry plan, sprawna organizacja, odpowiednia firma przeprowadzkowa i dużo pudeł do pakowania.

Przeprowadzka z Warszawy poza granice miasta wiąże z organizacją… wielu kartonów do spakowania rzeczy.

Przeprowadzki – nie tylko taxi bagażowe

Jeżeli planujesz przeprowadzkę do nowego domu – czy to do Zielonki Wieś, czy do innej miejscowości w okolicach Warszawy – to z pewnością będziesz potrzebować transportu. To może być bus, duży samochód dostawczy albo nawet ciężarówka, w której zmieszczą się wszystkie meble i inne domowe sprzęty.

Podczas przeprowadzki można wynająć taxi bagażowe. To dobre rozwiązanie dla osób , które przeprowadzają się z Warszawy za miasto lub odwrotnie. Koszt wynajęcia taxi bagażowego w Warszawie nie będzie ogromny, pod warunkiem, że wybierzesz sprawdzoną firmę, która cieszy się dobrą opinią.

Wygodnym rozwiązaniem jest poszukanie firmy, która oferuje usługi z zakresu przeprowadzki. Takie przedsiębiorstwa oferują swoje usługi w różnym zakresie. Mogą tylko przewieźć meble i sprzęty AGD oraz RTV oraz pudła z ubraniami i innymi przedmiotami. W Warszawie bez trudu powinieneś też znaleźć firmę, która Cię spakuje, przewiezie wszystkie Twoje rzeczy do nowego domu i potem je wniesie i rozpakuje. Może nawet zabezpieczyć podłogi, schody lub futryny, aby nie uszkodzić ich podczas wnoszenia mebli.

Kartony do przeprowadzki z marketu

Pudła, pudełka i kartony do przeprowadzki można dostać za darmo, wypożyczyć lub kupić. Rozwiązań jest kilka, a każde z nich ma swoje plusy i minusy.

Kartony do przeprowadzki można kupić między innymi w sklepach z materiałami budowlanymi i wykończeniowymi. Markety te sprzedają rośliny, meble, naczynia, dywany, ale też kartony do przeprowadzek.

Cena pudeł do spakowania rzeczy podczas przeprowadzki to zazwyczaj kilka złotych za sztukę. Kartony do przeprowadzki można kupić na przykład w takich sklepach jak: Obi, Castorama, Obi, Jysk. Dla mieszkańców Warszawy, którzy planują przeprowadzać się za miasto – chociażby 6 kilometrów dalej do miejscowości Zielonki Wieś – kupienie kartonów nie stanowi żadnego problemu. Czasami lepiej jednak skorzystać z innego rozwiązania.

Pudła do przeprowadzki

Kartonowe pudła do przeprowadzki można otrzymać za darmo, na przykład w sklepach spożywczych, dyskontach oraz marketach. Często są to całe, czyste kartony, w dodatku dostępne bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek wydatków.

Minusem takich darmowych kartonów z marketów jest to, że często są one pozbawione górnej części. czyli nie można ich zamknąć i poustawiać jeden na drugim. Takie kartony do przeprowadzki z dyskontu mogą mieć też nieforemny kształt. Weźmy tu chociaż pudła po warzywach i owocach. Niby są mocne i czyste oraz dość szerokie. Niestety takie pudła są niskie, więc nie można do nich spakować wielu rzeczy.

mężczyzna z kartonem

Podczas przeprowadzki do nowego domu można poprosić o pomoc rodzinę, znajomych lub wynająć specjalistyczną firmę.

Pudła do przeprowadzki – wypożyczenie

Papierowe kartony oraz drewniane pudła i skrzynki do przeprowadzki można też wypożyczyć. Taką usługę mają w swojej ofercie firmy przeprowadzkowe w Warszawie okolicy.

Czasami za wypożyczenie pudeł do przeprowadzki trzeba uiścić opłatę. Innym razem koszt wypożyczenia kartonów, a raczej skrzynek jest wliczony w cenę usługi. Druga opcja jest zazwyczaj dostępna dla osób, które wybrały przeprowadzkę w wersji all inclusive. To znaczy, że firma może zająć się nie tylko przewiezieniem pudeł i mebel, ale też wniesieniem kanapy do salonu i małżeńskiego łoża do sypialni na pierwszym piętrze.

 

Chcesz kupić dom w okolicach Warszawy? Zapraszamy do kontaktu.