Cztery domy, które powstają niedaleko Warszawy, są już w stanie surowym, zamkniętym. Fachowcy zamontowali okna oraz zajęli się montażem elektryki. Wkrótce do pracy zabiorą się tynkarze.

Przy ulicy Białej Góry w miejscowości Zielonki Wieś koło Warszawy prace budowlane idą pełną parą. Powstają tu cztery domy w zabudowie szeregowej, bliźniaczej. Budynki mają być gotowe w pierwszym kwartale 2020 roku.

Tak obecnie prezentują się nowe domy w przy ulicy Białej Góry w Zielonkach Wieś.

Grafit i biel – dominujące kolory w nowych domach

Inwestycja w Zielonkach Wieś realizowana jest przez firmę Forma Deweloper. – Obecnie domy w Zielonkach Wieś są w stanie surowym, zamkniętym – informuje przedstawiciel Forma Deweloper.

Co oznacza, że powstały ściany domów, a fachowcy zamontowali już wszystkie okna. Stolarka PCV jest dwukolorowa. Co to oznacza? Część okna widoczna od środka domu jest w kolorze białym, dzięki czemu będzie ona dobrze komponowała się z wystrojem wnętrz. Tymczasem ta część okna, która jest widoczna od zewnątrz została wykonana w kolorze grafitowym – czyli w tej samej barwie, co drzwi, brama garażowa i okna.

Nowi właściciele domów przy ul. Białej Góry w Zielonkach Wieś będą mieć piękny widok z okien.

Nowe domy od dewelopera

W nowych domach w Zielonkach Wieś cieśle przygotowali drewnianą konstrukcję dachów i zadaszeń. Teraz do pracy zabierają się dekarze, którzy zamontują blachodachówkę w kolorze grafitowym.

W domach wykonana jest już cała instalacja elektryczna. Częściowo zamontowana jest też instalacja wodno – kanalizacyjna. – W najbliższych dniach w domach pojawią się tynkarze. Potem fachowcy zajmą się wylaniem posadzek – wylicza przedstawiciel Forma Deweloper.

Oczywiście hydraulicy dokończą też wkrótce montaż instalacji sanitarnej. Również niedługo robotnicy zamontują antywłamaniowe drzwi wejściowe w kolorze grafitowym oraz w tej samej barwie bramę garażową, która będzie sterowana elektrycznie.

Trwa budowa domów w Zielonkach Wieś niedaleko Warszawy.

Dom pod Warszawą w pięknym otoczeniu

Gdy wszystkie prace wewnątrz domów będą na finiszu, fachowcy przeniosą się na zewnątrz. Tu też czeka na nich sporo roboty. Muszą w pierwszej kolejności zająć się elewacją budynków. Najpierw zamontują ocieplenie – będzie to styropian o grubości 15 cm. Potem nałożą tynki i zajmą się malowaniem. Fasada każdego domu będzie wykonana w kolorze białym i jasnym grafitowym.

Zanim do domów wprowadzą się nowi właściciele, ekipa budowlana uporządkuje plac budowy. Wywiezie śmieci, wyrówna teren, zamontuje zewnętrzne oświetlenie oraz ogrodzenie i bramę wjazdową. Na terenie, z którego będą korzystać wszyscy mieszkańcy, brukarze ułożą kostkę betonową w kolorystyce pasującej do nowych domów.

Przy każdym nowym domu powstanie ogródek, który nowi właściciele będą mogli urządzić według własnego pomysłu.

Chcą kupić nowy dom pod Warszawą

Spośród czterech domów, które powstają przy ulicy Białej Góry w Zielonkach Wieś, tylko jeden jest jeszcze dostępny. Trzy pozostałe lokale zostały zarezerwowane już przez kilkoma tygodniami.

Przedstawiciele firmy Forma Deweloper właśnie podpisali umowę w sprawie sprzedaży jednego z domów. W najbliższych miesiącach planują sfinalizować kolejne transakcje.

Osoby, które byłyby zainteresowane obejrzeniem i kupnem jednego z nowych domów koło Warszawy, mogą skontaktować się z deweloperem telefonicznie pod numerem 669 670 785

lub mailowo – biuro@forma-deweloper.pl.

Wiele informacji na temat trwającej budowy domów w Zielonkach Wieś można też znaleźć na stronie internetowej przedsiębiorstwa, w zakładce Lokale i ceny.

Dużą ilość dziennego światła zapewnią nowym mieszkańcom domów w Zielonkach Wieś zamontowane niedawno okna.

Chcesz kupić dom? Sprawdź warunki finansowania

Jeżeli chciałbyś kupić dom pod Warszawą, ale nie masz na ten cel wystarczająco oszczędności, to nie musisz rezygnować ze swoich planów. Są przecież banki, które udzielają kredytów hipotecznych. Zaś w znalezieniu pożyczki na najbardziej korzystnych warunkach pomaga pośrednik finansowy.

Firma Forma Deweloper współpracuje z Maciejem Malinowskim z House Credit. Pośrednik ten działa w swojej branży od około 15 lat. Współpracuje z ponad dwudziestoma bankami. A klientom pomaga od pierwszego spotkania, podczas którego pyta o ich potrzeby dotyczące finansowania inwestycji, do podpisania umowy kredytowej.

Klienci Forma Deweloper mogą skontaktować z Maciejem Malinowskim telefonicznie (694 775 281) lub mailowo (maciej.malinowski@housecredit.pl). Warto zadzwonić lub napisać do pośrednika!

Fachowcy z branży finansowej często mogą przygotować dla klienta znacznie lepszą ofertę niż otrzymaliby oni bezpośrednio z banku. Nawet jeśli od lat korzystają z usług danej placówki i posiadają tam konto, lokaty lub pożyczki gotówkowe.

Poza tym trzeba pamiętać, że usługi pośrednika finansowego są całkowicie darmowe. Klient nie płaci doradcy ani wówczas, gdy otrzyma od niego oferty kredytów, ani też wtedy, gdy podpisze umowę kredytową.

Jeżeli planujesz kupić dom od dewelopera, a nie masz wystarczająco gotówki, koniecznie skontaktuj się z pośrednikiem finansowym.