Mieszkanie w Warszawie ma wiele zalet. W stolicy dużo łatwiej zdobyć pracę. Dzieci można posłać do wybranej szkoły. Bez problemu zrobisz zakupy o dowolnej porze dnia i nocy – także w niedziele i święta. Mieszkańcy znacznie mniejszych miejscowości nie mają dostępu do takich udogodnień. Czy aby na pewno?

Dom na wsi tuż obok Warszawy

Mieszkanie na wsi, szczególnie w takiej, która znajduje się blisko Warszawy wcale nie oznacza posiadania domu na bezludziu. Na wsiach położonych blisko stolicy też są szkoły, przedszkola (także prywatne) oraz żłobki i liczne sklepy.

W miejscowości Zielonki Wieś, gdzie swoją najnowszą inwestycję realizuje Forma Deweloper, znajdują się sklepy spożywcze, jest market, serwisy samochodowe. A do szkół i urzędów też jest bardzo blisko – zaledwie kilkaset metrów lub kilka kilometrów.

Tak mają wyglądać nowe domy w miejscowości Zielonki Wieś, znajdującej się zaledwie 6 km od granic Warszawy.

Kupię dom pod Warszawą

Myślisz o kupnie domu pod Warszawą? I bardzo dobrze. Jeżeli pracujesz w stolicy i masz dość zgiełku Warszawy, to najlepiej abyś zamieszkał poza jej granicami. Domy budowane przez Forma Deweloper w Zielonki Wieś znajdują się przy spokojnej ulicy Białej Góry. Jest tu wiele domów jednorodzinnych, otoczonych ogrodami.

Inwestycja dewelopera w Zielonki Wieś koło Warszawy obejmuje budowę zespołu budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Są one podzielone na cztery lokale mieszkalne. Każdy dom ma blisko 150 m kw. powierzchni. Na parterze domu znajdują się przestronny salon z aneksem kuchennym, gabinet, toaleta i hol. Na tym poziomie jest również garaż, połączony z pomieszczeniem technicznym, z którego można wyjść do ogrodu.

Na piętrze domu pod Warszawą są aż trzy sypialnie, dwie łazienki oraz pralnia i garderoba. Jest tu więc wszystko, co potrzebne jest rodzinie z dziećmi, aby wygodnie mieszkać.

Każdy z domowników ma swój pokój. Rano w takim domu nie ma kolejek do łazienki. Dzieci mają bowiem do dyspozycji swoją łazienkę. Rodzice korzystają z drugiej łazienki, do której przechodzą ze swojej sypialni przez garderobę.

W tym nowoczesnym domu jest jeszcze drugie piętro, na którym znajduje się poddasze użytkowe. Można je dowolnie zaaranżować – np. urządzić pokój telewizyjny.

Zamienię mieszkanie w Warszawie na dom pod Warszawą

Jeżeli planujesz zamienić mieszkanie w Warszawie na dom pod Warszawą, to nie masz co z tym zwlekać. Już teraz możesz zacząć szukać kupca na swój lokal. Bo pod Warszawą trwa budowa nowych domów!

Budynki w Zielonki Wieś, stawiane przez Forma Deweloper, będą mieć nowoczesną architekturę. Są wykonywane z dbałością o szczegóły i przy zastosowaniu nowoczesnych technologii.

Budowa domów jednorodzinnych przy ulicy Białej Góry rozpoczęła się w grudniu 2018 roku. Gotowe są już fundamenty i ściany parteru. Praca wre! Budowa tych domów pod Warszawą ma zakończyć się w pierwszym kwartale 2020 roku.

Domy jeszcze nie mają nowych właścicieli, ale z pewnością szybko się to zmieni. Cena za te wygodne i dobrze zaprojektowane domy pod Warszawą wynosi jedynie 699 tys. zł!

Budowlańcy kończą stawianie parterowych ścian domów przy ulicy Białej Góry w Zielonki Wieś pod Warszawą.

Piękny dom pod Warszawą

Piękny dom pod Warszawą można kupić nie tylko od dewelopera, ale też od dotychczasowego właściciela. Warto jednak pamiętać, że w nowym domu wiele rzeczy można od razu urządzić po swojemu – np. ustalić, w którym miejscu powinny znajdować się ścianki działowe.

Poza tym używany dom to dom, w którym na pewno coś już nadaje się do remontu. Trzeba naprawić cieknący dach, wymienić piec centralnego ogrzewania. A to może być dopiero początek wydatków.

Poza tym dla jednego określenie „dom pod Warszawą” oznacza lokal, znajdujący się kilka km od granic stolicy, a dla kogoś innego nawet 30 km od metropolii. Warto więc dokładnie sprawdzić ogłoszenia o sprzedaży domu pod Warszawą.

Na stronie Forma Deweloper jest dokładny opis lokalizacji inwestycji w Zielonki Wieś. Nowe domy powstają zaledwie 6 km od granic Warszawy i niewiele mniej od trasy S8.

Wnętrza nowego domu pod Warszawą można urządzić w dowolny sposób, zgodny z potrzebami nowego właściciela.

Dom z ogródkiem pod Warszawą

Jeżeli myślisz o kupnie domu pod Warszawą, to z pewnością chciałbyś mieć do dyspozycji chociaż niewielki ogródek. Akurat taki, aby móc w nim ustawić grilla i spędzić miło czas z rodziną czy przyjaciółmi. W ogrodzie powinno być też trochę miejsca dla dzieci.

Przy każdym domu, budowanym przez Forma Deweloper w miejscowości Zielonki Wieś pod Warszawą, znajduje się ogród o powierzchni ponad 220 mkw., 170 m kw. lub 90 m kw.. Można go zagospodarować w dowolny sposób. To od nowego właściciela domu pod Warszawą będzie zależeć, czy chce mieć w ogrodzie tylko trawnik. A może postanowi posadzić kwiaty, krzewy lub wydzielić niewielki warzywnik, w którym będzie uprawiać marchewkę.

Kto kupi dom pod Warszawą może też poszukać architekta krajobrazu, który pomoże mu urządzić ogród marzeń.

A kto nie zamierza przesiadywać tylko we własnym ogródku, może wyjść z domu i ruszyć na spacer, wycieczkę rowerową lub trochę pobiegać. Domy przy ulicy Białej Góry dzieli od Kampinoskiego Parku Narodowego zaledwie 2 km.

Nawet najmniejszy ogródek przy domu pod Warszawą można urządzić w ciekawy sposób.

Chcesz kupić dom pod Warszawą? Zapraszamy do kontaktu z Forma Deweloper.