Projekt budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej.

Nasi projektanci wykonali projekt budowy zespołu budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Podzielone są one na cztery lokale mieszkalne, gdzie każdy domownik będzie miał swój własny kąt.

 

Każdy lokal posiada 149,87m² powierzchni. Na parterze znajduje się przestronny salon z aneksem kuchennym, hol, który prowadzi do toalety i gabinetu. W budynek zaprojektowany został także garaż, który jest bezpośrednio połączony wejściem do domu oraz wyjściem do ogrodu. Na piętrze znajdują się trzy sypialnie, pralnia, garderoba oraz dwie toalety. Przy głównej sypialni znajduje się garderoba oraz łazienka. Każdy z domowników będzie mógł korzystać ze swojej łazienki, dzięki czemu nie będzie kolejki do toalety.

 

Zaprojektowany zespół budynków w Zielonki Wieś posiada nowoczesną architekturę. Budynki wykonywane są z dbałością o szczegóły z zastosowaniem najnowszej technologii.

Budowa domów Zielonki Wieś

Budowę domów w Zielonki Wieś rozpoczęliśmy w grudniu 2018 roku. Na początku stycznia rozpoczęliśmy prace nad wykopaniem i zalaniem fundamentów pod budynek. W marcu zakończyliśmy stawianie ścian parteru. Wykonaliśmy szalunki, wytyczyliśmy ściany pomieszczeń. To główne prace, które podjęliśmy podczas pierwszych dni na budowie.

Fundamenty i ściany domów przy ulicy Białej Góry w Zielonki Wieś pod Warszawą

Prace te rozpoczęliśmy w maju 2019 roku. W tym etapie naszym zadaniem było postawienie ścian na pierwszym piętrze oraz przygotowanie stropu. Ściany wewnętrzne i zewnętrzne zostały wykonaliśmy z gazobetonu. Po wykonaniu tych prac osiągnęliśmy stan surowy otwarty.

Pracownicy Forma Deweloper wykonują prace stawiania ścian na piętrze, przygotowywaniem stropu oraz zakładania dachu

Wstawianiem okien zajęliśmy się w sierpniu 2019 roku. W tym okresie zostały również wykonane prace dekarskie. W ten sposób osiągnęliśmy stan surowy zamknięty. Następnie założyliśmy instalację elektryczną w każdym pomieszczeniu dokładnie ją sprawdzając. Zainstalowaliśmy także instalację gazową z piecem kondensacyjnym, który zapewni ciepło oraz niskie rachunki przyszłym użytkownikom. Pod elewacją znajduje się także 15 cm styropianu grafitowego, który utrzyma ciepło w domu.

Zbudowany budynek został ocieplony. Na koniec została nałożona elewacja budynku, dzięki czemu prace zewnętrzne zostały zakończone

Przy każdym z domów znajduje się ogródek o powierzchni 220m², 170m² lub 90m². Można zagospodarować go w dowolny sposób. Nowy właściciel zdecyduje czy postawi grilla, zrobi przydomowy ogródek lub plac zabaw dla dzieci. Wszystkie utwardzenia takie jak chodniki, droga dojazdowa zostały wykonane z kostki betonowej i ażurowej. Brama garażowa oraz wjazdowa na posesję są otwierane elektrycznie. Do budynku dołączyliśmy rynny PCV, które odprowadzają wodę opadową. Drzwi wejściowe są antywłamaniowe co zapewnia bezpieczeństwo wszystkim członkom Twojej rodziny.

Przy każdym domu znajduje się miejsce na wymarzony ogródek. 

Zakończyliśmy wszystkie prace budowlane we wnętrzu budynku. W ścianach założyliśmy puszki prądowe oraz kable, aby podłączyć osprzęt elektryczny. Do tego w każdym pomieszczeniu zostały zamontowaliśmy grzejniki, aby zapewnić ciepło w całym domu. Schody wykonaliśmy z żelbetonu zapewniając ich trwałość. Kolor ścian, rodzaj podłóg, wygląd kuchni każdy klient wybierze sam według własnej wizji.

Wszystkie pomieszczenia są gotowe do zaprojektowania

Poddasze również zostało odpowiednio ocieplone i zabezpieczone. Dzięki temu izolacja nie przepuści zimą ciepłego powietrza na zewnątrz, a latem pozwoli utrzymać przyjemny chłód. Ostatnie prace w budynku wykonaliśmy na koniec stycznia 2020 roku.

Na samej górze można przygotować piękny pokój dla dzieci

Tym samym zakończyliśmy budowę domów na ulicy Białej Góry w Zielonki Wieś. Każdy lokal jest przystosowany dla rodziny z dziećmi. Duże okno w stronę ogrodu znajdujące się w salonie z aneksem kuchennym pozwala na stałą kontrolę dzieci, aby zapewnić im bezpieczeństwo.

 

Właśnie rozpoczynamy pracę nad kolejnym projektem domów w okolicach Warszawy. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem zadzwoń do nas. Jeśli chcesz zobaczyć jak idą nam prace śledź nasz blog– tu dowiesz się wszystkiego.